khoram
22 بهمن 1401 - 13:38

بزودی برنامه های شهرداری برای نوروز اعلام می شود

سرپرست ستاد گردشگری شهرداری تهران گفت: در ایام نوروز ۱۴۰۲ برنامه های ویژه و متنوعی را پیش بینی کرده ایم که به زودی جزئیات آن را اعلام خواهیم کرد.

«امیر قاسمی» سرپرست ستاد گردشگری شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس به راه پیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: امسال همانند سال های گذشته مردم با شور و انگیزه از دقایق اول در مسیر راهپیمایی حضور دارند. 

وی ادامه داد: اکنون شاهد حرکت سیل عظیم جمعیت به سمت میدان آزادی هستیم. همکاران ما در حوزه های مختلف به ویژه حوزه اجتماعی تمام مسیر راهپیمایی را در قالب چهار پهنه تحت پوشش قرار دادند‌ که همراه پیاده روی راهپیمایی برای شهروندان تنوع ایجاد کنند و شادی و نشاط این روز را دو چندان کنند‌. 

قاسمی در خصوص اقدامات ستاد گردشگری شهرداری در ایام دهه فجر گفت: این ستاد متفاوت از سنوات گذشته در ایام دهه فجر پیش بینی ۳۵۲ تور به مقاصد گردشگری انقلاب داشتیم که تا شب گذشته بالغ بر ۵۰۰ تور در شهر تهران برگزار شد که در این تورها مقاصد انقلاب مورد توجه و تاکید قرار گرفت.

وی ادامه داد: در محافل مختلف، تهران شناسی دوره انقلاب مورد بررسی قرار گرفت. همچنین شانزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته  از ۱۸ تا ۲۱ بهمن ماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. نمایشگاه های عکس و مسابقات زیادی به مناسبت دهه فجر در مناطق ۲۲ گانه برگزار شده است‌.

قاسمی با تاکید بر اینکه برنامه‌‌های امسال متفاوت از سنوات گذشته بود، بیان کرد: مردم نسبت به نیاز به شادی، نشاط و گردش‌ اذعان دارند و ما تلاش می‌کنیم بتوانیم به این نیاز مردم پاسخ مناسب بدهیم. در ایام نوروز برنامه های ویژه و متنوعی را پیش بینی کرده ایم که به زودی جزئیات آن را اعلام خواهیم کرد.
پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1033145